Dream jump
Wrocław

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 139 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

40 metrów

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Stadion Miejski we Wrocławiu

Dream jump Wrocław

Ludzie od zawsze marzyli o wyzwaniach, które, choć czasem trudne, pozwalają się przełamać i odkryć siebie na nowo. Człowiek, który zdecyduje się zmierzyć z czymś całkiem nowym w swoim życiu ma okazję stoczyć walkę z własnymi demonami oraz przezwyciężyć to, co dotychczas go blokowało. Dream jump jest właśnie taką aktywnością, która potrafi odblokować wewnętrznie każdego uczestnika i pozwala znaleźć mu w sobie takie pokłady odwagi, o jakich nigdy tak naprawdę nie śnił.

Dream jump Wrocław, czyli zastrzyk emocji

Dream jump należy zakwalifikować jako aktywność wywodzącą się z szeroko pojętych sportów ekstremalnych. Nie zawsze było tak, że takie atrakcje były w Polsce dostępne niemalże dla każdego i praktykowane prawie na każdym kroku. Popularność dream jumpingu rosła powoli, nie od razu świętując spektakularne sukcesy. Jednakże dziś widać, jak bardzo rozpowszechniło się to skakanie z wysokości. Przeglądając różne oferty można natrafić na dream jump w niejednym mieście. Również we Wrocławiu.

Czym tak naprawdę jest dream jump? Oczywiście nazwa, wywodząca się z języka angielskiego mówi nam jasno, że dla uczestnika to może być wymarzony skok. Jakkolwiek pod tą nazwą kryje się aktywność, która na pewno zainteresuje zarówno niejednego amatora mocnych wrażeń. Jest to autorska technika skoków, opierająca się na wykorzystaniu aerodynamiki. Uczestnik, podpięty pod specjalistyczną uprząż, której liny w trakcie skoku tworzą literę „U”, może wydłużać swój czas spadania. Jest to alternatywa dla wielu innych aktywność, które opierają się na skakaniu ze znacznych odległości nad ziemią.

Nieraz i nie dwa jest tak, że uczestnik przed skokiem wielokrotnie dopytuje, czy aby na pewno wszystko zostało odpowiednio podpięte, czy wszystko jest w porządku. Wynika to z emocji, które towarzyszą przed skokiem, ale racjonalnie rzecz ujmując, to nie ma się czego obawiać. Organizator każdorazowo dokładnie sprawdza sprzęt, zanim rozpocznie się cała procedura.

We Wrocławiu dream jump odbywa się z wysokości 40 metrów, co gwarantuje do 2 sekund swobodnego spadania. Wysokość umożliwia także podziwianie przepięknej panoramy miasta.

Dlaczego warto zdecydować się na dream jump?

Przeciwnicy tego typu aktywności często pytają: „co z tego za korzyść”, „komu to potrzebne?”. Najwyraźniej jest potrzebne, skoro ludzie coraz częściej chcą uprawiać tego rodzaju sporty. Uczestnik z całą pewnością zazna takich korzyści jak:

 • niesamowite wrażenia estetyczne wynikające z podziwiania pięknej panoramy,
 • przypływ adrenaliny, który nie może się równać z niczym innym,
 • konfrontacja z własnymi strachami oraz uprzedzeniami,
 • okazja do przełamania wewnętrznych barier,
 • emocje, których próżno szukać gdzie indziej,
 • unikalne doświadczenie, którego nie sposób powtórzyć,
 • duma i niepowtarzalna satysfakcja z racji odbytego skoku,
 • wspomnienia, które będzie można w najbliższej przyszłości opowiedzieć przyjaciołom, a w dalszej – swoim dzieciom, a nawet wnukom.

Uczestnik, który pomyślnie ukończył skok będzie mógł spojrzeć na samego siebie z zupełnie nowej perspektywy. Ponadto jego bliscy, rodzina, znajomi i przyjaciele na pewno będą mu gratulować tak odważnego wyczynu.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Aby wszystko odbyło się bezproblemowo, należy w odpowiedni sposób przygotować się do skoku. Cała procedura nie jest zbyt skomplikowania, dzięki czemu jest łatwa do zrozumienia i przejścia dla każdego, kto jest zainteresowany aktywnością. Patrząc na to, jak wszystko przebiega krok po kroku będziemy mieli do czynienia z następującymi krokami:

 • okazanie dowodu osobistego organizatorowi w celu weryfikacji tożsamości,
 • okazanie kuponu uprawniającego do odbycia skoku,
 • wprowadzenie i omówienie kwestii wstępnych,
 • krótkie szkolenie wraz z omówieniem kwestii bezpieczeństwa,
 • zabezpieczenie uczestnika na okoliczność skoku,
 • skok.

Dream jump można wykonać nie tylko solowo, ale też w parze. Wówczas będzie to tzw. skok tandemowy. Przygotowania do tego typu skoku są bardzo podobne jak w przypadku skoku pojedynczego, z tym, że tutaj wszystkie sprawy dotyczą dwóch osób.

Dream jump Wrocław – lokalizacja

40-metrowy skok dream jump we Wrocławiu odbywa się z dachu Stadionu Miejskiego przy ul. Śląskiej 1. Jest to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc do skakania, a fakt, że było się na dachu tego obiektu na pewno będzie niezapomnianym doświadczeniem, które zostanie z uczestnikiem bardzo długo.

Kto może skakać?

Organizator zastrzega, że dream jump we Wrocławiu jest dostępny jedynie dla pełnoletnich uczestników. Nie ma możliwość skakania osób niepełnoletnich, nawet za zgodą rodziców. Maksymalna masa uczestnika nie może przekroczyć 120 kg. Ponadto istnieją pewne przeciwwskazania. Otóż skok nie będzie mógł się odbyć ze względu na ciążę oraz na zły stan zdrowia uczestników. Do dream jumpingu nie zostaną także dopuszczone osoby, które będą pod wpływem alkoholu albo innych substancji odurzających. Poza tym przebyte urazy mięśniowe oraz kostne, a także choroby układu oddechowego oraz układu krążenia będą eliminowały ze skoku.

Skoki dream jump - FAQ:

Czym różni się Dream Jump od tradycyjnych skoków?

Dream Jump to unikalna atrakcja, w której skoczkowie doświadczają poczucia swobody i lotu w specjalnym kombinezonie wingsuit.

Czy Dream Jump jest dostępny dla każdego?

Dream Jump jest wymagający fizycznie i mentalnie, więc dla niektórych osób może być bardziej zaawansowaną opcją.

akie są ograniczenia wagowe dla Dream Jump?

Dream Jump ma ograniczenia wagowe, które zazwyczaj wynoszą od 75 do 90 kg.

Jakie są minimalne lub maksymalne wiekowe wymagania dla Dream Jump?

Wymagania wiekowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj dotyczą osób powyżej 18 roku życia.

Czy potrzebuję specjalnego szkolenia przed Dream Jump?

Dream Jump wymaga wcześniejszego doświadczenia w skokach spadochronowych lub wingsuit, a także szkolenia zatwierdzonego przez instruktora.

Czy Dream Jump jest bezpieczny?

Oczywiście! Dream Jump to ekscytujący i niezapomniany prezent dla osób poszukujących wyjątkowej przygody.

Czy można podarować Dream Jump jako prezent?

Dream Jump to unikalna atrakcja, w której skoczkowie doświadczają poczucia swobody i lotu w specjalnym kombinezonie wingsuit.

Czy Dream Jump to jednorazowe doświadczenie czy można wrócić na kolejne skoki?

Dream Jump to wyjątkowa przygoda, ale jeśli pokochasz to doświadczenie, z pewnością możesz wrócić na kolejne emocjonujące skoki!

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację