Dream Jump
Szczecin

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Wysokość

252 metrów

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Big Tower - Szczecin

Dream jump – Szczecin

Dream jump jest takim rodzajem aktywności, który niejednego śmiałka przyprawia o gęsią skórkę, ale każdy, kto tego spróbował jest wręcz wniebowzięty i z entuzjazmem opowiada o wrażeniach, jakie mu towarzyszyły podczas samego skoku. Warto wiedzieć, że decydując się na tego typu aktywność zapewniamy sobie (albo komuś innemu) tak intensywne wrażenia, że z całą pewnością trudno będzie doznać w życiu czegoś podobnego. Cenną informacją na pewno jest fakt, że dream jumping odbywa się w wielu miejscach w Polsce. Między innymi w Szczecinie, gdzie warto się wybrać i skorzystać, chociażby ze względu na rekordową wręcz wysokość.

Dream jump – Szczecin i Big Tower

Jak to jest z dream jumpingiem w Szczecinie? Z pozoru wydawać by się mogło, że choć mowa jest o mieście wojewódzkim, to jego położenie na mapie kraju nie jest zbyt fortunne. Jak wiadomo, Szczecin znajduje się na północno-zachodnim krańcu Polski, można powiedzieć, że leży w „lewym górnym rogu”. Dlaczego ktoś miałby tu przyjeżdżać na skoki, na przykład z dalekiego południa albo wschodu Polski? Nawet podróż z centrum kraju zajęłaby kilka godzin. A jednak jest bardzo ważny powód, dla którego warto wybrać właśnie Szczecin.

Jaki to powód? Mowa tu o Big Tower, wielkim, pofabrycznym kominie, który dziś służy jako przestrzeń do uprawiania sportów ekstremalnych. Mierzy aż 252 metry, co stanowi rekordową wręcz wysokość do dream jumpingu. Dzięki temu czas swobodnego spadania wynosi aż 9 sekund. Miejsce to jest wybierane przez skoczków spragnionych naprawdę mocnych wrażeń.

A czym w ogóle jest dream jump? Z języka angielsko łatwo jest to rozszyfrować: dream – sen, marzenie i jump – skok, czyli można to przetłumaczyć jako skok-marzenie albo wymarzony, wyśniony skok. Ta technika skoku jest bardzo autorska i nastawiona na dostarczenie uczestnikowi jak najsilniejszych wrażeń. Dzięki uprzęży, której liny układają się w literę „U” każdy uczestnik ma szansę zaznać niewiarygodnych emocji.

Dlaczego warto zdecydować się na dream jump?

Powodów, dla których warto zdecydować się dream jump w Szczecinie jest kilka. Oto niektóre z nich:

 • przepiękne widoki, towarzyszące uczestnikowi w drodze na Big Tower oraz dostępne do podziwiania ze szczytu komina,
 • zmierzenie się z własnymi lękami i słabościami,
 • szansa na przełamanie swoich wewnętrznych barier,
 • przypływ adrenaliny,
 • przeżycie emocji, które nie występują nigdzie indziej,
 • duma i satysfakcja odczuwane z racji wykonanego skoku,
 • wspomnienia, które pozostają na długie lata.

Dream jump opłaca się nie tylko w celu zaimponowania znajomym i bliskim (choć oni też na pewno będą dumni), ale przede wszystkim po to, by dać szansę na zmierzenie się z samym sobą oraz sprawdzić, gdzie leżą Twoje wewnętrzne granice.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Aby skok w ogóle był możliwy, muszą zaistnieć sprzyjające warunki pogodowe. Przykładowo, jeśli mielibyśmy do czynienia z burzą albo silnymi wiatrami, to wówczas dream jump nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa. Jeśli zaś pogoda dopisze, to przygotowania do skoku odbywają się w sposób następujący:

 • Okazanie kuponu oraz potwierdzenie tożsamości. Posiadając voucher na dream jump w pierwszej kolejności należy okazać kupon organizatorowi. Ważne jest, aby mieć z sobą dokument potwierdzający tożsamość, gdyż tylko to uprawnia do skorzystania z voucheru.
 • Zapoznanie się z regulaminem. Trzeba dokładnie przeczytać z czym wiąże się dream jump. Należy złożyć podpis potwierdzający zapoznanie się z regulaminem.
 • Krótkie szkolenie. Instruktor ma obowiązek przeszkolić każdego uczestnika. W tym kroku zapoznasz się ze wszystkimi niezbędnymi aspektami, dotyczącymi kwestii bezpieczeństwa.
 • Zabezpieczenia. Instruktor zabezpieczy uczestnika za pomocą specjalistycznej uprzęży oraz upewni się, że wszystko jest podłączone prawidłowo oraz spełnia standardy.
 • Skok. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak rozpocząć swój skok marzeń!

Przygotowania do dream jumpingu w tandemie wyglądają bardzo podobnie, tyle, że dotyczy to dwóch osób, a nie jednej.

Dream jump Szczecin – lokalizacja

Wspominany już Big Tower jest kominem po nieczynnej już fabryce. Obiekt został przystosowany do wykonywania zeń skoków, a jego położenie w Szczecinie to ul. Traktorowej 1 w strefie tzw. Dream World.

Kto może skakać?

Choć dream jump to fantastyczna atrakcja, jednak nie każdy może z niej skorzystać. Skakać mogą te osoby, które są pełnoletnie i których masa ciała nie przekracza 120 kg. Warunkiem koniecznym do tego, aby usługa mogła zostać wykonana jest brak wyraźnych przeciwwskazań. Ciąża albo zły stan zdrowia automatycznie eliminują uczestnika z dream jumpingu. Również, jeśli ktoś znajdowałby się pod wpływem alkoholu albo innych substancji odurzających, nie będzie mógł skoczyć. Warto pamiętać o tym, że wśród medycznych przeciwwskazań znajdują się choroby sercowe, naczyniowe, układu oddechowego, a także przebyte urazy mięśniowe oraz kostne. Starszych uczestników organizator może poprosić o pokazanie lekarskiego zaświadczenia, mówiącego o braku przeciwwskazań.

Skoki dream jump - FAQ:

Czym różni się Dream Jump od tradycyjnych skoków?

Dream Jump to unikalna atrakcja, w której skoczkowie doświadczają poczucia swobody i lotu w specjalnym kombinezonie wingsuit.

Czy Dream Jump jest dostępny dla każdego?

Dream Jump jest wymagający fizycznie i mentalnie, więc dla niektórych osób może być bardziej zaawansowaną opcją.

akie są ograniczenia wagowe dla Dream Jump?

Dream Jump ma ograniczenia wagowe, które zazwyczaj wynoszą od 75 do 90 kg.

Jakie są minimalne lub maksymalne wiekowe wymagania dla Dream Jump?

Wymagania wiekowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj dotyczą osób powyżej 18 roku życia.

Czy potrzebuję specjalnego szkolenia przed Dream Jump?

Dream Jump wymaga wcześniejszego doświadczenia w skokach spadochronowych lub wingsuit, a także szkolenia zatwierdzonego przez instruktora.

Czy Dream Jump jest bezpieczny?

Oczywiście! Dream Jump to ekscytujący i niezapomniany prezent dla osób poszukujących wyjątkowej przygody.

Czy można podarować Dream Jump jako prezent?

Dream Jump to unikalna atrakcja, w której skoczkowie doświadczają poczucia swobody i lotu w specjalnym kombinezonie wingsuit.

Czy Dream Jump to jednorazowe doświadczenie czy można wrócić na kolejne skoki?

Dream Jump to wyjątkowa przygoda, ale jeśli pokochasz to doświadczenie, z pewnością możesz wrócić na kolejne emocjonujące skoki!

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...