Skok na bungee
Kraków

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 279 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

90 metrów

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Kraków

Skok na bungee Kraków

W ostatnim czasie internet podbijają filmiki ze skoków na bungee. Sport ten uprawiany jest w bardzo wielu miastach Polski, a dzięki platformom takim jak YouTube czy TikTok widzowie dowiadują się o możliwości wykonania fantastycznego skoku we Wrocławiu czy Poznaniu. Jakkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki skok wykonać także w Krakowie, gdzie wrażenia i niezapomniane emocje będą towarzyszyć każdemu skoczkowi.

Skok na bungee Kraków – czyli atrakcja jakich mało

Skok na bungee jeszcze całkiem do niedawna był czymś, o czym większość z nas w ogóle by nie pomyślała, a słysząc, że ktoś planuje go wykonać, popukalibyśmy się w głowy. Jednakże dzisiaj to zupełnie inna bajka. Bungee jumping jest nie tylko czymś egzotycznym, a zarazem atrakcyjnym poprzez emocje, które wzbudza, ale też osobistym wyzwaniem dla niejednego poszukiwacza niecodziennych przygód.

Trzeba koniecznie wiedzieć, że skok na bungee powoduje taki przypływ emocji, że trudno jest sobie przypomnieć, jak człowiek ma na imię. Jest to jak najbardziej pozytywne wrażenie, które chemicznie rzecz biorąc jest efektem eksplozji endorfin w mózgu. Powoduje to, że każdy uczestnik doznaje niesamowitych wrażeń i trudno mu znaleźć adekwatne porównanie do czegoś podobnego. Samo doświadczenie już jest ogromną wartością.

W Krakowie możesz skoczyć z jednej z wyższych wysokości, a mianowicie z 90 m. Oczywiście, aby móc to wykonać najpierw trzeba wjechać na szczyt żurawia. Obecność na takiej odległości od ziemi już jest bardzo emocjonująca, ale także daje uczestnikom wspaniałe wrażenia w postaci panoramy miasta.

Jeśli nie pochodzisz z Krakowa lub okolic i nigdy nie było Ci dane zwiedzić tych miejsc, to jak najbardziej możesz połączyć swoje plany urlopowe z uprawianiem sportów ekstremalnych. Była stolica Polski ma do zaoferowania nie tylko piękne widoki, ale też kawał historii do poznania.

Dlaczego warto skoczyć na bungee?

Wiele osób bardzo lęka się skoku na bungee, nawet jeśli mają już wykupiony voucher i teoretycznie zdecydowały się wykonać aktywność. Wokół bungee narosło wiele mitów i półprawd, ale nie warto kierować się uprzedzeniami. Istnieje wiele powodów dla których warto skoczyć na bungee, a oto i one:

 • całkiem nowe doświadczenie, którego nie zdobędziesz nigdzie indziej,
 • niepowtarzalne emocje, które może zapewnić tylko bungee jumping,
 • okazja do zmierzenia się z własnymi lękami i zdobycia wiedzy na temat tego, gdzie leży Twoja wewnętrzna granica,
 • przekroczenie swoich barier,
 • cudowne wrażenia widokowe,
 • satysfakcja z udanego skoku,
 • szansa na spojrzenie na samego siebie z zupełnie nowej perspektywy.

Udany skok na bungee zawsze przyprawia uczestników o poczucie wielkiej dumy, że udało im się zrobić coś takiego. Twoi znajomi, bliscy i członkowie rodziny na pewno będą podziwiać Twoje osiągnięcie polegające na przezwyciężeniu swoich słabości.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Zanim uczestnik wykona skok na bungee, muszą odbyć odpowiednie przygotowania. Wygląda to następująco:

 • przybycie na wyznaczone miejsce i kontakt z organizatorem,
 • okazanie kuponu oraz dowodu osobistego,
 • wprowadzenie instruktora,
 • krótkie szkolenie instruktora m.in. na tematy bezpieczeństwa,
 • zabezpieczenie uczestnika do skoku,
 • skok.

W kwestii bezpieczeństwa warto zaznaczyć, że organizator bardzo uważnie dba właśnie o ten element. Skoki na bungee w Krakowie odbywają się tylko przy wykorzystaniu profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu. W związku z tym każdy uczestnik ma 100% pewności, że nic mu się nie stanie już w trakcie samego skoku. Instruktor chętnie odpowie na każde pytanie, będzie też towarzyszył uczestnikowi przez cały czas aż do momentu wykonania skoku.

W Krakowie można także skorzystać ze skoku na bungee dla dwojga. Jest to tzw. skok w tandemie i tutaj również występuje staranna dbałość o bezpieczeństwo. Fakt, że skaczą dwie osoby, a nie jedna nie wpływa negatywnie na kwestię bezpieczeństwa.

Skok na bungee Kraków – dokładna lokalizacja

Dokładny adres, gdzie odbywają się skoki na bungee w Krakowie to ulica Pokoju 16. Jest to świetna lokalizacja, z której można podziwiać wspaniałe widoki i panoramę miasta. Miejsce to jest oznaczone na mapie, więc nawet osoby, które kompletnie nie znają Krakowa, na pewno trafią tam bez problemu.

Kto może skakać?

Istnieją pewne ograniczenia co do tego, kto może wykonywać skok na bungee. Najniższy możliwy wiek to 16 lat, ale trzeba przy tym posiadać zgodę rodzica bądź opiekuna prawnego. Nie możesz skoczyć, jeśli ważysz mniej niż 40 kg. Poza tym poważną przeszkodą będą przeciwwskazania zdrowotne. Mowa tu o ciąży, chorobach układu krążenia, oddechowego czy przebytych urazach kostno-stawowych. Osoby, które będą w stanie upojenia alkoholowego lub po spożyciu narkotyków nie zostaną dopuszczone do skoku.

Warto też wspomnieć o czynniku niezależnym od człowieka. Mowa tu mianowicie o pogodzie. Jeśli ta nie będzie dopisywać, czyli będą szalały burze albo będzie wiał porywisty wiatr, to wówczas skok, ze względów bezpieczeństwa także nie będzie mógł się odbyć.

skok na bungee - FAQ:

Czy skok na bungee jest bezpieczny?

Tak, skoki na bungee przeprowadzane są przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają wszelkie środki bezpieczeństwa.

Jak długo trwa cała przygoda skoku na bungee?

Czas trwania skoku może się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj skok trwa kilka minut.

Czy istnieją ograniczenia wagowe dla skoków na bungee?

Tak, większość centrów bungee ma ograniczenia wagowe, które trzeba spełnić, aby móc skoczyć.

Czy potrzebuję jakiegoś doświadczenia, aby skoczyć na bungee?

Nie, skoki na bungee są dla każdego, bez względu na doświadczenie.

Jak się ubrać na skok na bungee?

Zalecamy wygodne, sportowe ubrania oraz obuwie z dobrą przyczepnością.

Czy mogę skoczyć na bungee, jeśli mam lęk wysokości?

Skok na bungee może być wyzwaniem dla osób z lękiem wysokości, ale nasi instruktorzy są doświadczeni w pomaganiu i doradzaniu.

Czy można skoczyć na bungee jako prezent dla kogoś?

Tak, skok na bungee to doskonały prezent dla bliskiej osoby, która szuka dawki adrenaliny i emocji.

Jak wcześnie powinienem przybyć przed skokiem na bungee?

Zalecamy przybycie około 30 minut przed zaplanowanym czasem skoku, aby mieć wystarczająco czasu na rejestrację i instruktaż.

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...