Skok ze spadochronem
Gliwice

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 889 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

4000 metrów

Prędkość

Około 200km/h

Czas lotu

Około 5-7 minut (na czaszy)

Czas skoku

Około 60 sekund (swobodne spadanie)

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Gliwice

Skok ze spadochronem – Gliwice

Jak światem światem ludzi pociągały ekscytujące wyzwania i niebagatelne rozrywki, jak również widowiskowe i spektakularne aktywności. W związku z tym już od czasów starożytnych, praktycznie w każdym zakątku kuli ziemskiej ludzkość wymyślała coraz to nowe sporty, zabawy, gry i inne sposoby spędzania wolnego czasu. Niewątpliwie do powstawania nowych aktywności przyczyniał się rozwój technologiczny (gdyż nowe maszyny i sprzęty dawały nowe możliwości), aż wreszcie, po bardzo wielu latach spadochron stał się również przedmiotem używanym w celach rozrywkowych. Dlatego też współcześnie, m.in. w Gliwicach można oddać niezapomniany skok ze spadochronem.

Co każdy powinien wiedzieć o skoku ze spadochronem w Gliwicach?

Czy skok spadochronowy to sport? Dla niektórych odpowiedź na to pytanie jest oczywista, inni głowią się bardzo długo nad odpowiedzią. A jaka jest prawda? Sceptycy mogliby powiedzieć, że przecież sport ma miejsce wtedy, kiedy osoby go wykonujące podejmą długotrwały wysiłek, ich organizm zacznie się pocić, a w wyniku większego zapotrzebowania energetycznego dojdzie do znacznego spalania kalorii. Tymczasem skok ze spadochronem to chwila i nie wymaga takiego wysiłku jak np. bieganie czy podnoszenie ciężaru. Tak by się mogło wydawać, ale tylko z pozoru.

Kwintesencją skoku spadochronowego jest wysiłek związany z walką, jaką w swojej głowie toczy uczestnik. Nie chodzi tutaj o znaczniejsze zaangażowanie mięśni czy testowanie swojej fizycznej wytrzymałości do granic możliwości. Tu przede wszystkim liczą się emocje, wiatr we włosach, uczucie spadania i niewiarygodna przygoda, której przeżycie należy do najwspanialszych doświadczeń w życiu. To wszystko sprawia, że skok spadochronowy to nie tylko sport ekstremalny, ale też sport wyjątkowy.

W dość prostej formule organizacyjnej jesteś w stanie zrealizować swoje najgłębsze marzenie o skoku ze spadochronem. W Gliwicach ma to miejsce na wysokości 4000 m, gdzie dotrzesz na pokładzie nowoczesnego samolotu. Czas swobodnego spadania wynosi do 1 minuty, natomiast otwarcie spadochronu następuje na wysokości mniej więcej 1800 m – późniejszy lot ku ziemi trwa do 10 minut.

Skoki ze spadochronem są realizowane od maja do października, a voucher można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od dnia jego zakupu.

Dlaczego warto skoczyć ze spadochronem?

Wiele osób decyduje się na skok spadochronowy, a powodów ku temu jest kilka. Oczywiście jest to atrakcja oryginalna i niebagatelna – w końcu nie codziennie ludzie robią takie rzeczy. Jednakże oprócz tego uczestnik otrzymuje cały szereg korzyści, takich jak:

 • cudowne wrażenia widokowe z lotu ptaka, związane z podziwianiem panoramy Gliwic oraz okolic,
 • realne poznanie granic własnych możliwości,
 • poznanie najskrytszy lęków,
 • konfrontacja z własnym strachem,
 • nieprawdopodobna karuzela emocji oraz zastrzyk adrenaliny,
 • pokonanie samego siebie,
 • odkrycie w sobie nowych pokładów odwagi,
 • satysfakcja z powodu pomyślnie oddanego skoku.

Nie od dziś wiadomo, że aby dokonać takiego wyczynu trzeba być nie byle kim. W związku z tym na pewno poczujesz dumę, ale też Twoi znajomi, przyjaciele i rodzina będą Cię podziwiać za to niebagatelne dokonanie.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Skok ze spadochronem zawsze wygląda spektakularnie. Można by się więc zastanowić, jakie do żmudne i długie przygotowania są potrzebne, aby wszystko przebiegało sprawnie. Otóż wszystko to, co musi być gotowe na dzień świadczenia usługi jest zapewniane przez organizatora. Przygotowania, w których uczestniczy kandydat do skoku nie są dla niego uciążliwe i w kilku najprostszych krokach wyglądają tak:

 • krótkie szkolenie – w trakcie szkolenia kandydat zapozna się ze wszystkimi aspektami dotyczącymi bezpieczeństwa,
 • zabezpieczenie uczestnika na czas skoku – kandydat do skoku otrzyma kombinezon oraz gogle, zostanie także dopasowana do niego uprząż,
 • lot samolotem na wysokość 4000 m,
 • skok.

Warto wiedzieć, że niekiedy organizator dopuszcza możliwość oddania skoku we dwie osoby. Wówczas przygotowania wyglądają podobnie, przy zachowaniu takiej samej, stuprocentowej dbałości o kwestie bezpieczeństwa. Po odbyciu skoku uczestnicy otrzymują certyfikat, który jest de facto pisemnym potwierdzeniem dokonania tego fantastycznego wyczynu.

Jaka jest dokładna lokalizacja skoku spadochronowego w Gliwicach?

Gdzie dokładnie świadczona jest usługa skoku spadochronowego? Mianowicie ma to miejsce na ul. Lotników w Gliwicach. Zanim wybierzesz się w to miejsce sprawdź dokładne położenie na mapie.

Kto może skakać?

Skok spadochronowy jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które nie mają żadnych medycznych przeciwwskazań. Oznacza to, że kandydat do skoku nie może cierpieć na choroby serca, układu krążeniowego albo układu oddechowego. Przeszkodą jest także epilepsja. Wykluczające jest również ogólny zły stan zdrowia. Ponadto obowiązują limity wzrostu i wagi. Uczestnik może minimalne mieć 140 cm wzrostu, natomiast maksymalna dopuszczalna masa to 110 kg. Niepełnoletni mogą skakać, mając pisemną zgodę rodziców.

skok na bungee - FAQ:

Czy potrzebuję jakiegoś doświadczenia, aby skoczyć ze spadochronem?

Nie, skoki ze spadochronem mogą być wykonywane w tandemie z doświadczonym instruktorem, więc żadne doświadczenie nie jest wymagane.

Czy muszę mieć jakieś specjalne kwalifikacje lub umiejętności?

Skoki ze spadochronem w tandemie są dostępne dla każdego, bez konieczności posiadania specjalnych kwalifikacji lub umiejętności.

Jak długo trwa skok ze spadochronem?

Skok ze spadochronem zazwyczaj trwa kilka minut, a cała przygoda może potrwać około 2-3 godzin.

Jakie są ograniczenia wagowe dla skoków ze spadochronem?

Ograniczenia wagowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj wynoszą około 100-120 kg.

Czy jest jakaś minimalna lub maksymalna wieku, aby skoczyć ze spadochronem?

Większość centrów spadochronowych ma ograniczenia wiekowe, zazwyczaj od 16 do 65 lat.

Czy mogę podarować skok ze spadochronem jako prezent?

Tak, skok ze spadochronem to wspaniały prezent dla każdej osoby szukającej niezapomnianej przygody.

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Skoki ze spadochronem są przeprowadzane przez doświadczonych profesjonalistów, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jak wcześnie powinienem przybyć przed skokiem ze spadochronem?

Zalecamy przybycie na miejsce około 1 godzinę przed zaplanowanym skokiem, aby zapewnić sobie odpowiednią rejestrację i przygotowania.

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...