Skok ze spadochronem
Lubin

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 949 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

4000 metrów

Prędkość

Około 200km/h

Czas lotu

Około 5-7 minut (na czaszy)

Czas skoku

Około 50 sekund (swobodne spadanie)

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Lotnisko Lubin

Skok ze spadochronem – Lubin

Rozwój technologii walnie przyczynił się do tego, że dziś bardzo wielu z nas może korzystać w sposób wyjątkowo komfortowy z całej masy różnych atrakcji i rozrywek, które kilkadziesiąt lat temu nie były dostępne dla naszych rodziców i dziadków. Jedną z takich aktywności, która zasługuje na szczególną uwagę jest skok spadochronowy. Już teraz można wykonać go w Lubinie. To dowodzi, że w XXI wieku tak ekstremalne rozrywki mają miejsce nie tylko w stolicy lub miastach wojewódzkich, ale też w o wiele mniejszych miejscowościach, dzięki czemu każdy ma prawo skorzystać.

Jak wygląda skok ze spadochronem w Lubinie?

Człowiek już od czasów prehistorycznych marzył o tym, by stać się podobnym ptakom i wzbić się w powietrze. Na marzeniach się nie kończyło – przedstawiciele rozmaitych cywilizacji podejmowali liczne próby, które na przestrzeni wieków kończyły się niepowodzeniem. Kiedy wreszcie człowiek wzleciał w przestworza, dzięki wynalazkowi balona napędzanego gorącym powietrzem, odkrył również spadochron i z powodzeniem zaczął stosować ten przedmiot. Było to we Francji w wieku XVIII.

Spadochron służył przede wszystkim jako wentyl bezpieczeństwa dla pasażerów – najpierw lotów balonowych, a od XX wieku również samolotowych. Także wojsko zaczęło wykorzystywać spadochron do celów realizacji operacji desantowych. Tak jest do dzisiaj, ale oprócz tego spadochron zaczął służyć jako narzędzie rozrywki, niezbędny element uprawiania sportów ekstremalnych.

Współcześnie skoki spadochronowe są powszechnie dostępną atrakcją, tak jest np. w Lubinie. Skok odbywa się z wysokości 4000 m, na który to pułap zabierze Cię nowoczesny samolot. Swobodne spadanie trwa nie dłużej niż 1 minuta, a później, po otwarciu spadochronu lot ku ziemi trwa maksymalnie do 10 minut. Warto mieć na sobie wygodne ubranie. W trakcie skoku nie można mieć biżuterii.

Usługa jest realizowana przez organizatora od kwietnia do października. Zwróć uwagę na to, czy organizator nie zastrzegł świadczenia usługi jedynie w weekendy.

Skok spadochronowy to dawka takich emocji, których nie spotkasz nigdzie indziej. Aktywność ta jest uwielbiana przez osoby, które lubią przypływ adrenaliny oraz uczucie przyspieszonego bicia serca. Dzięki dostępności usługi możesz zrealizować swoje najskrytsze marzenie w Lubinie.

Dlaczego warto skoczyć ze spadochronem?

Skok ze spadochronem jest nieprawdopodobnym przeżyciem, aczkolwiek można by przekornie zapytać, co to tak naprawdę daje. Jeśli ktoś miałby na poważnie wątpliwości, to może porozmawiać sobie z ludźmi, którzy taki skok mają już za sobą. Na pewno opowiedzą ze szczegółami, co przeżyli i dadzą jasną informację zwrotną na temat tego, czy skok się opłaca. Decydując się na tę aktywność zyskujesz:

 • przepięknie widoki – panoramę Lubina i okolicy, a to wszystko podziwiane z lotu ptaka,
 • lot samolotem na wysokość 4000 m – rzadko trafia się taka wycieczka,
 • poznanie własnych ograniczeń,
 • poznanie tego, czego boimy się  najbardziej,
 • konfrontacja z własnymi lękami,
 • przekroczenie wewnętrznych barier,
 • wybuch emocji, czego próżno szukać gdziekolwiek indziej,
 • przekonanie siebie samego o własnej odwadze,
 • satysfakcja i samozadowolenie z tytułu pomyślnie oddanego skoku.

Każdy, to pomyślnie oddał skok czuje ogromną dumę płynącą z tego wydarzenia. Również Twoi znajomi, przyjaciele, a także członkowie rodziny na pewno będą bardzo z Ciebie dumni.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Skok ze spadochronem wymaga poczynienia wcześniej odpowiednich przygotowań. Nie są one w żaden sposób uciążliwe dla uczestnika. Organizator dba o to, aby wszystko przebiegało bez zakłóceń i by służyło to zachowaniu bezpieczeństwa, jak również zapewniło, że usługa zostanie wykonana według najwyższego standardu. Proces w kilku krokach wygląda następująco:

 • krótki instruktaż – w ciągu 20 minut zapoznasz się ze wszystkimi ważnymi aspektami, w tym tymi, które dotyczą bezpieczeństwa,
 • zabezpieczenie uczestnika do skoku – otrzymasz kombinezon i gogle, zostanie także dopasowana uprząż,
 • lot samolotem na wysokość 4000 m,
 • skok.

Niekiedy jest tak, że dostępna jest również oferta skoku dla dwóch osób. Wówczas organizator równie starannie dba o bezpieczeństwo, zaś cała procedura przebiega bardzo podobnie jak w przypadku skoków solowych. Każdy uczestnik już po oddaniu skoku otrzyma certyfikat, dokumentujący to wydarzenie.

Jaka jest dokładna lokalizacja skoku spadochronowego w Lubinie?

Start ma miejsce na terenie Aeroklubu Zagłębia Miedziowego, na lotnisku Lubin.

Kto może skakać?

Do skoku dopuszczone będą osoby bez żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. Mowa tu o chorobach serca, układu oddechowego, układu krążenia oraz epilepsji. Maksymalna waga kandydata do skoku nie może przekroczyć 110 kg, natomiast minimalny wzrost kandydata to 120 cm. Osoby niepełnoletnie powinny dostarczyć pisemną zgodę rodziców albo opiekunów prawnych. Warto przestrzegać zastrzeżeń organizatora, gdyż w przeciwnym razie usługa może nie zostać wyświadczona.  

skok na bungee - FAQ:

Czy potrzebuję jakiegoś doświadczenia, aby skoczyć ze spadochronem?

Nie, skoki ze spadochronem mogą być wykonywane w tandemie z doświadczonym instruktorem, więc żadne doświadczenie nie jest wymagane.

Czy muszę mieć jakieś specjalne kwalifikacje lub umiejętności?

Skoki ze spadochronem w tandemie są dostępne dla każdego, bez konieczności posiadania specjalnych kwalifikacji lub umiejętności.

Jak długo trwa skok ze spadochronem?

Skok ze spadochronem zazwyczaj trwa kilka minut, a cała przygoda może potrwać około 2-3 godzin.

Jakie są ograniczenia wagowe dla skoków ze spadochronem?

Ograniczenia wagowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj wynoszą około 100-120 kg.

Czy jest jakaś minimalna lub maksymalna wieku, aby skoczyć ze spadochronem?

Większość centrów spadochronowych ma ograniczenia wiekowe, zazwyczaj od 16 do 65 lat.

Czy mogę podarować skok ze spadochronem jako prezent?

Tak, skok ze spadochronem to wspaniały prezent dla każdej osoby szukającej niezapomnianej przygody.

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Skoki ze spadochronem są przeprowadzane przez doświadczonych profesjonalistów, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jak wcześnie powinienem przybyć przed skokiem ze spadochronem?

Zalecamy przybycie na miejsce około 1 godzinę przed zaplanowanym skokiem, aby zapewnić sobie odpowiednią rejestrację i przygotowania.

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...