Skok ze spadochronem
Nowy Targ

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 899 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

4000 metrów

Prędkość

Około 200km/h

Czas lotu

Około 5-8 minut (na czaszy)

Czas skoku

Około 45-50 sekund (swobodne spadanie)

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Nowy Targ

Skok ze spadochronem – Nowy Targ

Odwiecznym marzeniem człowieka była chęć oderwania się od Ziemi i wzbicia w przestworza, by poczuć pęd wiatru i cieszyć się wolnością jak dzikie ptactwo. To atawistyczne marzenie o lataniu było w historii cywilizacji realizowane z różnym (przeważnie) mizernym powodzeniem. W końcu w XVIII wieku człowiek wzleciał ku niebu za pomocą balona, a od początku XX wieku czyni to przeważnie za pomocą rozmaitych maszyn latających. Wraz z rozwojem technologii pojawią się także coraz większe możliwości realizacji marzeń, w tym skoku spadochronowego w celach sportowych, co jest możliwe już teraz w Nowym Targu.

Co trzeba wiedzieć o skoku spadochronowym w Nowym Targu?

Wprawdzie Nowy Targ nie jest jedyną polską miejscowością, gdzie chętne osoby mogą skorzystać z tego typu atrakcji, jednak na pewno warto rozważyć Nowy Targ jako miejsce do oddania skoku ze względu na niezwykłe piękno okolicy. Dzięki temu zwykły zjadacz chleba może spełnić prehistoryczne marzenie o lataniu, nie narażając na szwank swojego zdrowia i życia. Jest to znakomita propozycja zarówno dla kompletnych amatorów i początkujących, jak i dla osób, które miały już doświadczenie w skokach.

Skok ze spadochronem jest niewątpliwie tą gałęzią sportów ekstremalnych, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Propozycja jest tak bardzo atrakcyjna, gdyż zapewnia takie doznania, których próżno szukać na powierzchni ziemi. Już sam fakt, że skok odbywa się z wysokości 4000 metrów wzbudza duże emocje. Na ten pułap uczestników zabierze samolot, a sam lot powinien trwać do 20 minut.

Swobodne spadanie jeszcze przed otwarciem spadochronu trwa do 50 sekund. Warto wiedzieć, że prędkość, z jaką następuje swobodne spadanie wynosi 200 km/h. Mniej więcej na wysokości 1800 metrów następuje otwarcie spadochronu. Lot ze spadochronem trwa do około 8 minut. Czas trwania całej usługi to, orientacyjnie od 2 do 3 godzin.

Warto wiedzieć, że tego typu aktywność, to nie tylko super emocje i skok adrenaliny. To także przepiękne wrażenia widokowe. Skoczek ma okazję podziwiać panoramę Nowego Targu oraz okolic. Można więc powiedzieć, że jest to usługa kompleksowa, dostarczająca bardzo wielu różnorodnych wspomnień, które będą nam towarzyszyły przez lata.

Usługa jest świadczona w weekendy w sezonie trwającym od 1 maja do 30 października. Voucher na skok spadochronowy w Nowym Targu jest ważny przez 12 miesięcy od dnia jego zakupu.

Dlaczego warto skoczyć ze spadochronem?

Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale skok spadochronowy niesie ze sobą bardzo wiele korzyści dla uczestników, o których nie zawsze się mówi. Dowodem na to zawsze są zadowolone opinie klientów. Decydując się na tego typu aktywność zyskujesz:

 • niepowtarzalne wrażenia widokowe – związane z podziwianiem panoramy Nowego Targu oraz okolic,
 • poznanie własnej, wewnętrznej granicy,
 • lot samolotem na wysokość 4000 m, co niejednemu człowiekowi może przytrafić się zaledwie jeden raz w życiu,
 • szansę na zmierzenie się z własnym lękiem,
 • przekroczenie wewnętrznej bariery,
 • fantastyczne emocje, których nie znajdziesz nigdzie indziej oraz znaczny skok adrenaliny,
 • zadowolenie wynikające z pomyślnie oddanego skoku.

A to tylko część potencjalnych korzyści. Pamiętaj, że już po skoku zarówno Twoi przyjaciele, bliscy i krewni jak i Ty sam będziesz dumny z tytuły dokonania przez Ciebie tak ekstremalnego wyczynu. Poza tym zyskujesz wspomnienia i znakomity materiał do snucia opowiadań dla przyszłych pokoleń.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Wydawać by się mogło, że przygotowania do skoku trwają wiele, wiele godzin i są żmudne. W rzeczywistości nie trwa to tak długo i wcale nie jest uciążliwe dla skoczka. Jednakże wszystko odbywa się starannie, tak aby bezpieczeństwo było zagwarantowane na 100%. Oto, jak to wygląda w praktyce:

 • krótki instruktaż – w trakcie tego szkolenia, które trwa maksymalnie do 20 minut poznasz wszystkie niezbędne aspekty bezpieczeństwa,
 • przygotowanie uczestnika do skoku – otrzymasz kombinezon oraz gogle, nastąpi także dopasowanie uprzęży,
 • lot samolotem na pułap 4000 m,
 • skok.

Często jest tak, że organizator udostępnia także możliwość skoku dla dwóch osób. Wówczas przygotowania wyglądają bardzo podobnie z tak samo skrupulatnym dbaniem o wszelkie kwestie bezpieczeństwa.

Jaka jest dokładna lokalizacja skoku spadochronowego w Nowym Targu?

Gdzie konkretnie trzeba się udać, aby rozpocząć przygotowania do skoku? Dokładny adres to ul. Lotników 1 w Nowym Targu. Można przepisać ten adres do przeglądarki w celu wyznaczenia trasy, jeśli pochodzisz z innych zakątków Polski.

Kto może skakać?

Tak jak w przypadku wielu innych sportów ekstremalnych, również tutaj występują pewne ograniczenia. Zacznijmy od wiekowych. Otóż do skoku nie mogą zostać dopuszczone dzieci poniżej 10 roku życia. Natomiast dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat zostaną dopuszczone pod warunkiem, że ich rodzice lub opiekunowie wyrażą zgodę albo będą obecni na miejscu. Skoczek nie może ważyć więcej niż 110 kg. Skok mogą wykonywać uczestnicy, którzy nie mają przeciwwskazań zdrowotnych, takich jak np. epilepsja.

skok na bungee - FAQ:

Czy potrzebuję jakiegoś doświadczenia, aby skoczyć ze spadochronem?

Nie, skoki ze spadochronem mogą być wykonywane w tandemie z doświadczonym instruktorem, więc żadne doświadczenie nie jest wymagane.

Czy muszę mieć jakieś specjalne kwalifikacje lub umiejętności?

Skoki ze spadochronem w tandemie są dostępne dla każdego, bez konieczności posiadania specjalnych kwalifikacji lub umiejętności.

Jak długo trwa skok ze spadochronem?

Skok ze spadochronem zazwyczaj trwa kilka minut, a cała przygoda może potrwać około 2-3 godzin.

Jakie są ograniczenia wagowe dla skoków ze spadochronem?

Ograniczenia wagowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj wynoszą około 100-120 kg.

Czy jest jakaś minimalna lub maksymalna wieku, aby skoczyć ze spadochronem?

Większość centrów spadochronowych ma ograniczenia wiekowe, zazwyczaj od 16 do 65 lat.

Czy mogę podarować skok ze spadochronem jako prezent?

Tak, skok ze spadochronem to wspaniały prezent dla każdej osoby szukającej niezapomnianej przygody.

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Skoki ze spadochronem są przeprowadzane przez doświadczonych profesjonalistów, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jak wcześnie powinienem przybyć przed skokiem ze spadochronem?

Zalecamy przybycie na miejsce około 1 godzinę przed zaplanowanym skokiem, aby zapewnić sobie odpowiednią rejestrację i przygotowania.

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...