Skok ze spadochronem
Ostrów Wielkopolski

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 799 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

4000 metrów

Prędkość

Około 200km/h

Czas lotu

Około 10 minut (na czaszy)

Czas skoku

Około 50 sekund (swobodne spadanie)

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Lotnisko w Michałkowie w Ostrowie Wielkopolskim

Skok ze spadochronem – Ostrów Wielkopolski

Skok ze spadochronem to coś niesamowitego dla każdego uczestnika, a to głównie z tego powodu, że ta atrakcja nie dość, że oryginalna, to jeszcze dostarcza całej masy emocji oraz gwarantuje skok adrenaliny. Jest to przeznaczone dla każdej osoby, która lubi czuć jak serce szybciej bije, jak krew wrze w żyłach i jak wiatr rozwiewa włosy. Oczywiście wszystko odbywa się na 100% bezpiecznie, a usługa jest świadczona zgodnie z powszechnie obowiązującymi standardami. Wszystko to sprawia, że na pewno warto się pokusić o skok spadochronowy w Ostrowie Wielkopolskim.

Skok ze spadochronem Ostrów Wielkopolski – garść niezbędnych informacji.

Gdyby 20-30 lat temu ktoś zaproponował znajomemu skok ze spadochronem, to zaistniałoby duże prawdopodobieństwo, że taka propozycja zostałaby wyśmiana. Faktycznie, niegdyś z dostępnością tego typu atrakcji był pewien problem. Jednak obecnie żyjemy w XXI wieku, gdzie skoki spadochronowe jako dziedzina sportów ekstremalnych ma się bardzo dobrze i wobec tego warto skorzystać z tego typu atrakcji.

Niekiedy można spotkać się z głosami osób obawiających się tego, że skok spadochronowy nie będzie dostępny w ich mieście. Tymczasem, jak pokazuje praktyka skoki ze spadochronem mają miejsce nie tylko w stolicy czy miastach wojewódzkich, ale też w mniejszych miejscowościach, takich jak Ostrów Wielkopolski. W Ostrowie możesz skoczyć z wysokości aż 4000 metrów. Oczywiście, trzeba się tam dostać, dlatego organizator zadbał o lot samolotem. Czas swobodnego spadania (zanim jeszcze spadochron zostanie otwarty) wynosi do 1 minuty. Prędkość, z jaką wówczas człowiek spada to blisko 200 km/h. Potem lot już z otwartym spadochronem ku ziemi trwa do 10 minut.

Warto zaznaczyć, że czas trwania całej atrakcji wraz z niezbędnymi przygotowaniami trwa ok. 1,5 godziny. Usługa jest realizowana w sezonie trwającym od maja do października. Voucher jest aktywny przez 12 miesięcy od dnia jego zakupu.

Dlaczego warto skoczyć ze spadochronem?

Jak każdy chyba wie, na świecie istnieje całe multum dyscyplin sportowych uprawianych przez ludzi na różnych szerokościach geograficznych i w różnych okolicznościach. Co jest więc takiego wyjątkowego w skoku spadochronowym? Co wyróżnia tę aktywność spośród wszystkich innych? Otóż, trzeba koniecznie zdawać sobie sprawę z tego, że skok spadochronowy to taka dawka niepowtarzalnych przeżyć, że nawet gdybyśmy starannie szukali, to raczej nie znaleźlibyśmy rozrywki o podobnym stopniu zaangażowania emocjonalnego uczestnika. Można by się długo nad tym rozwodzić, ale wystarczy wymienić krótko najważniejsze korzyści, które daje skok ze spadochronem:

 • wspaniałe wrażenia wizualne, związane z podziwianiem z lotu ptaka panoramy Ostrowa Wielkopolskiego oraz okolic,
 • przypływ wspaniałych emocji, których próżno szukać gdzie indziej,
 • poznanie samego siebie, a konkretnie tego, gdzie leży nasza wewnętrzna granica,
 • konfrontacja z własnymi strachami,
 • lot samolotem na znaczną wysokość, co już samo w sobie jest bardzo atrakcyjne,
 • pokonanie samego siebie i spojrzenie na świat z zupełnie nowej perspektywy,
 • wyraźnie odczuwalna satysfakcja z pomyślnie oddanego skoku.

Niesamowite emocje i widoki to jedno, ale duma odczuwana wobec samego siebie już po wylądowaniu na ziemi to drugie. Zważ też na to, że na pewno Twoi znajomi, rodzina i przyjaciele będą bardzo zadowoleni, że Ciebie znają i będą podziwiać Cię za dokonanie tego niesamowitego wyczynu.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Trzeba od razu zaznaczyć, że organizator w sposób bardzo odpowiedzialny dba o pełne bezpieczeństwo uczestników oraz o świadczenie usługi na najwyższym możliwym standardzie. Co więcej – cała procedura przygotowawcza nie jest dla uczestnika uciążliwa. Można ją zawrzeć w kilku następujących krokach:

 • krótki instruktaż – potrwa z 20 minut, w trakcie których zostaną Ci przedstawione wszystkie zasady bezpieczeństwa,
 • przygotowanie do skoku – uczestnik otrzyma kombinezon i gogle, zostaną mu także dobrana uprząż,
 • lot samolotem na pułap 4000 m,
 • skok.

Warto wiedzieć, że jeśli zechcesz zdecydować się na skok z drugą osobą, to wówczas procedura będzie przebiegała podobnie, jakkolwiek w taki sam staranny sposób organizator zadba o kwestie bezpieczeństwa. Po wylądowaniu otrzymasz certyfikat, zaświadczający o Twoim wyczynie.

Skok ze spadochronem Ostrów Wielkopolski – lokalizacja

Dokładna lokalizacja skoku to lotnisko w Michałkowie w Ostrowie Wielkopolskim, na mapie znajduje się to bardzo blisko ulicy Lotniczej.

Kto może skakać?

Na spadochronie w Ostrowie Wielkopolskim mogą skakać zarówno osoby, które ukończyły już 18 rok życia, jak i kandydaci niepełnoletni, z tym, że wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodziców bądź opiekunów prawnych albo ich obecność na miejscu. Skoczek nie może mierzyć mniej niż 140 cm. Obowiązuje także limit dopuszczalnej wagi skoczka, który wynosi 110 kg. Skoczyć nie będą mogły osoby, które mają przeciwwskazania medyczne, takie jak choroby serca, układu oddechowego i krążeniowego czy epilepsja.

skok na bungee - FAQ:

Czy potrzebuję jakiegoś doświadczenia, aby skoczyć ze spadochronem?

Nie, skoki ze spadochronem mogą być wykonywane w tandemie z doświadczonym instruktorem, więc żadne doświadczenie nie jest wymagane.

Czy muszę mieć jakieś specjalne kwalifikacje lub umiejętności?

Skoki ze spadochronem w tandemie są dostępne dla każdego, bez konieczności posiadania specjalnych kwalifikacji lub umiejętności.

Jak długo trwa skok ze spadochronem?

Skok ze spadochronem zazwyczaj trwa kilka minut, a cała przygoda może potrwać około 2-3 godzin.

Jakie są ograniczenia wagowe dla skoków ze spadochronem?

Ograniczenia wagowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj wynoszą około 100-120 kg.

Czy jest jakaś minimalna lub maksymalna wieku, aby skoczyć ze spadochronem?

Większość centrów spadochronowych ma ograniczenia wiekowe, zazwyczaj od 16 do 65 lat.

Czy mogę podarować skok ze spadochronem jako prezent?

Tak, skok ze spadochronem to wspaniały prezent dla każdej osoby szukającej niezapomnianej przygody.

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Skoki ze spadochronem są przeprowadzane przez doświadczonych profesjonalistów, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jak wcześnie powinienem przybyć przed skokiem ze spadochronem?

Zalecamy przybycie na miejsce około 1 godzinę przed zaplanowanym skokiem, aby zapewnić sobie odpowiednią rejestrację i przygotowania.

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...