Skok ze spadochronem
Piotrków Trybunalski

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 999 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

4200 metrów

Prędkość

Około 200km/h

Czas lotu

Około 5-7 minut (na czaszy)

Czas skoku

Około 50 sekund (swobodne spadanie)

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Piotrków Trybunalski

Skok ze spadochronem – Piotrków Trybunalski

Współczesny człowiek ma to do siebie, że bardzo intensywnie szuka oryginalnej rozrywki. Dzisiaj już zabawa z telefonem, zwykłe, codzienne aktywności fizyczne, a nawet gry komputerowe nie są w stanie zaspokoić potrzeb bardzo wielu osób. Jest tak dlatego, że potrzeby te zakorzenione są w pierwotnym instynkcie człowieka do stawiania czoła nowym, dość wymagającym wyzwaniom. Tak jest z całą pewnością w przypadku skoku spadochronowego, który obecnie cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Możesz już dziś zdecydować się na tego typu atrakcję, która jest dostępna w Piotrkowie Trybunalskim.

Skok ze spadochronem Piotrków Trybunalski – co warto wiedzieć?

Skoki ze spadochronem to w XXI wieku rozrywka na miarę nowoczesnego człowieka. Dzięki tego typu aktywności możemy wznieść się w przestworza, a następnie dokonać wyczynu, na który nie wszyscy są gotowi. Dzisiaj skoczyć można praktycznie w całej Polsce, również w Piotrkowie Trybunalskim. Udowadnia to, że sporty ekstremalne są dostępne nie tylko w stolicy czy miastach wojewódzkich, ale też w nieco mniejszych miejscowościach.

W Piotrkowie Trybunalskim skoczysz ze spadochronem z wysokości 4200 m nad ziemią. Na ten pułap wzniesie Cię desantowiec z prawdziwego zdarzenia. Skok łącznie z lotem trwa około 30 minut, w tym do 1 minuty swobodnego spadania oraz 10 minut lotu z otwartym spadochronem. Wszystko przebiega pod czujnym okiem instruktora i jest w 100% bezpieczne.

Warto wiedzieć, że skok spadochronowy niesie ze sobą bardzo dużo emocji. To cudowna atrakcja dla każdego, kto lubi przypływ adrenaliny i uczucie, jak krew krąży szybciej w żyłach. To niezapomniana przygoda oraz doświadczenie, które pozostaje z nami na lata. Aktywność realizowana jest w terminach ustalonych z organizatorem.

Nie każdy człowiek decyduje się sprostać takiemu wyzwaniu. Ale prawdziwy zastrzyk emocji, o którym przed chwilą wspomnieliśmy, to nie wszystko. To także podziwianie wspaniałych widoków – panoramy miasta oraz okolic. Można więc powiedzieć, że jest to kompleksowa usługa, wpasowująca się idealnie w różnorodne gusta.

Warto w tym miejscu dodać, że voucher jest aktywny w ciągu 12 miesięcy od dnia jego zakupu i w tym czasie można go wykorzystać. Jeśli ktoś nie stawi się w umówionym dniu, wówczas usługa zostanie potraktowana tak, jakby została wyświadczona.

Dlaczego warto skoczyć ze spadochronem?

Skok ze spadochronem niesie za sobą bardzo wiele korzyści, wśród których można wymienić:

 • niezapomniane wrażenia widokowe w związku z podziwianiem z lotu ptaka panoramy Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic,
 • poznanie prawdziwych, wewnętrznych granic,
 • konfrontacja ze skrajnymi emocjami,
 • szansa na pokonanie swoich lęków,
 • dawka prawdziwych, fantastycznych emocji,
 • skok adrenaliny,
 • odkrycie w sobie dotąd nieznanych pokładów odwagi,
 • spojrzenie na siebie z całkiem nowej perspektywy,
 • samozadowolenie z tytułu oddania skoku.

Niejedna osoba, która ukończyła skok odczuwała wobec siebie ogromną dumę. Również rodzina, przyjaciele i znajomi podziwiali swojego bliskiego, że udało mu się dokonać takiego wyczynu. Pomyśl także o tym, że w przyszłości opowiadasz o skoku swoim dzieciom, a może potem nawet i wnukom.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Przygotowania do skoku w żaden sposób nie są uciążliwe dla uczestnika. Wszystko przebiega zgodnie z planem i jest realizowane tak, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa. Patrząc na praktyczny aspekt tego zagadnienia można opisać przebieg przygotowań w sposób następujący:

 • krótki instruktaż – dowiesz się z niego wszystkich potrzebnych wiadomości na temat skoku, w tym kwestii dotyczących bezpieczeństwa,
 • przygotowanie do skoku – uczestnik otrzyma kombinezon oraz gogle, zostanie także dopasowana uprząż,
 • lot na wysokość 4200 m nad ziemią,
 • skok.

Możliwa jest także opcja wyboru skoku dla dwojga. Wówczas przygotowania wyglądają bardzo podobnie, z tym że dla dwóch osób. W takim przypadku mamy również do czynienia z pełną starannością o zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok ze spadochronem Piotrków Trybunalski – dokładna lokalizacja

Gdzie dokładnie należy się udać, aby móc wziąć udział w skoku spadochronowym? Otóż konkretne miejsce to Sky Force na ul. Przemysłowej 48a w Piotrkowie Trybunalskim. Sky Force organizuje także skoki w okolicy Łodzi oraz Częstochowy.

Kto może skakać?

Choć skok spadochronowy jest dostępny dla szerokiego grona odbiorców, to jednak istnieją tutaj pewne ograniczenia. Otóż skakać mogą osoby niepełnoletnie, ale pod warunkiem, że dostarczą pisemną zgodę swoich rodziców albo opiekunów prawnych. Przewidziany jest także limit dotyczący wzrostu oraz wagi uczestnika. Minimalny wzrost wynosi 140 cm, natomiast maksymalna masa kandydata na skoczka nie może przekroczyć 110 kg. Ważne jest także, aby pamiętać o braku przeciwwskazań medycznych. Jeśli ktoś choruje na serce, niedomaga jego układ oddechowy albo krążeniowy albo miewa ataki epilepsji, to wówczas ze względów bezpieczeństwa nie zostanie dopuszczony do skoku.

skok na bungee - FAQ:

Czy potrzebuję jakiegoś doświadczenia, aby skoczyć ze spadochronem?

Nie, skoki ze spadochronem mogą być wykonywane w tandemie z doświadczonym instruktorem, więc żadne doświadczenie nie jest wymagane.

Czy muszę mieć jakieś specjalne kwalifikacje lub umiejętności?

Skoki ze spadochronem w tandemie są dostępne dla każdego, bez konieczności posiadania specjalnych kwalifikacji lub umiejętności.

Jak długo trwa skok ze spadochronem?

Skok ze spadochronem zazwyczaj trwa kilka minut, a cała przygoda może potrwać około 2-3 godzin.

Jakie są ograniczenia wagowe dla skoków ze spadochronem?

Ograniczenia wagowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj wynoszą około 100-120 kg.

Czy jest jakaś minimalna lub maksymalna wieku, aby skoczyć ze spadochronem?

Większość centrów spadochronowych ma ograniczenia wiekowe, zazwyczaj od 16 do 65 lat.

Czy mogę podarować skok ze spadochronem jako prezent?

Tak, skok ze spadochronem to wspaniały prezent dla każdej osoby szukającej niezapomnianej przygody.

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Skoki ze spadochronem są przeprowadzane przez doświadczonych profesjonalistów, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jak wcześnie powinienem przybyć przed skokiem ze spadochronem?

Zalecamy przybycie na miejsce około 1 godzinę przed zaplanowanym skokiem, aby zapewnić sobie odpowiednią rejestrację i przygotowania.

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...