Dream Jump
Sosnowiec

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 139 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

80 metrów

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Żyleta - Sosnowiec

Dream jump Sosnowiec

Dream jumping współcześnie zawitał niemal wszędzie, w tym do Sosnowca. Dzięki temu niejeden mieszkaniec tego miasta oraz okolic ma okazję do spełnienia wspaniałego marzenia o skoku, który dostarczy niesamowitych emocji. Szybsze bicie serca, krew pulsująca w żyłach jak u maratończyka na finiszu, a na końcu głęboki oddech i 100% satysfakcji – to tylko część wrażeń, jakie dostarcza ta aktywność. Dream jump to coś, dzięki czemu zyskujemy wspomnienia, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Dream jump Sosnowiec – podstawowe informacje

Czy warto dowiadywać się czegoś o dream jumpingu przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tejże aktywności? Z całą pewnością, gdyż kilka ważnych informacji pozwala na zapoznanie się z tym, co de facto nas czeka. Lepiej zdobyć odrobinę wiedzy i wyrobić sobie przynajmniej jako-takie wyobrażenie o skoku, niż iść w to całkowicie w ciemno. A zatem: dream jump to jak sama angielska nazwa wskazuje wymarzony skok. Technicznie polega to na tym, że uczestnik zabezpieczony odpowiednim sprzętem skacze, a następnie swobodnie spada. Uprzęż asekuracyjna opiera się o liny turystyczne, które układają się w literę „U”.

W Sosnowcu dream jump odbywa się z wysokości 80 metrów. Czy to dużo, czy mało? Otóż taka odległość od ziemi zapewnia do 4 sekund swobodnego spadania, co na pewno jest czasem wystarczającym, aby przeżyć niezapomnianą przygodę. Aby sobie unaocznić, jak duża jest to wysokość, warto sobie wyobrazić budynek, który ma 28 pięter. Robi wrażenie?

Jedną z podstawowych informacji na pewno jest fakt, że uprzęż asekuracyjna, liny oraz inny sprzęt potrzebny do skoku spełnią najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zawsze wszystko jest dokładnie sprawdzane i nie ma mowy o tym, aby wydarzyło się coś nieprzewidzianego. Dodatkowo od samego początku nad bezpieczeństwem uczestników czuwa profesjonalny instruktor, który także poinformuje o wszystkich ważnych aspektach jeszcze przed skokiem.

Dlaczego warto wybrać dream jump w Sosnowcu?

Jak zapewne wielu z nas się domyśla, istnieje wręcz całe multum różnych sportów ekstremalnych i dziedzin pokrewnych, z których można wybierać do woli. Dlaczego więc miałby być to dream jump i dlaczego Sosnowiec? Otóż decydując się na tego typu aktywność, w tym miejscu zyskujesz następujące korzyści:

 • podziwianie przepięknej panoramy miasta i okolic,
 • przypływ adrenaliny nieporównywalny w innych sytuacjach,
 • przyśpieszone tętno i reakcje organizmu, których nie doświadczysz nigdzie indziej,
 • niesamowicie silne emocje, towarzyszące już od wjazdu na górę,
 • okazja do zmierzenia się z własnymi lękami,
 • psychologiczne zwycięstwo nad barierami powstałymi w mózgu, których przełamanie pozwala odkryć w sobie nieprzebrane pokłady odwagi,
 • ogromna satysfakcja po odbytym skoku i radość z powodu przeżytych wrażeń,
 • wspomnienia, które pozostaną na całe życie i którymi można się przez lata dzielić z dziećmi, a nawet z wnukami.

Dream jump jest niebagatelną atrakcją, która pozwoli Ci spojrzeć na świat i samego siebie z zupełnie nowej, dotąd nieznanej perspektywy.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Zarówno w teorii jak i w praktyce przygotowanie do skoku wygląda w bardzo prosty sposób. Odbywa się to w sposób następujący:

 • przybycie pod wskazany adres,
 • okazanie vouchera, który uprawnia do skoku oraz dowodu osobistego, w celu weryfikacji tożsamości osoby uprawnionej,
 • podpisanie regulaminu,
 • słowo wstępne instruktora na temat dream jumpingu,
 • krótkie szkolenie, w trakcie którego zostaną omówione m.in. ważne kwestie bezpieczeństwa,
 • zabezpieczenie uczestnika do skoku,
 • skok.

Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że możliwe jest skakanie w tandemie, czyli we dwie osoby. Przygotowanie do skoku dla dwojga przebiega niemal identycznie jak w przypadku solowego dream jumpingu, mamy tutaj jedynie do czynienia z parą. Wszystkie procedury i zasady zachowania bezpieczeństwa są identyczne.

Dream jump Sosnowiec – jaka jest lokalizacja?

Dokładny adres wykonywania skoków w Sosnowcu to ul. Będzińska 60. Obiekt, to tzw. Żyleta, a jest to wieża Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Warto wiedzieć, że w okolicy jest to największy obiekt, z którego odbywają się skoki dream jump.

Kto może skakać?

Skok jest dostępny dla każdej osoby, która spełnia określone warunki i może uprawiać aktywność. Choć niekiedy można spotkać się z możliwością skoku dla osób niepełnoletnich, to w tym przypadku dream jump Sosnowiec jest przeznaczony jedynie dla dorosłych. Maksymalna masa osoby skaczącej nie może przekroczyć 120 kg. Ze skoku eliminują także medyczne przeciwwskazania. Ciąża albo zły stan zdrowia to tylko niektóre z nich. Jeżeli uczestnik będzie pod wpływem alkoholu albo innych substancji, to także nie może skoczyć. Przeszkodą są też przebyte urazy kostno-mięśniowe, choroby układu oddechowego i krążeniowego.

Aby skok się odbył, musi dopisać pogoda. Zgodnie z jedną z zasad bezpieczeństwa dream jump nie może wystartować, jeśli trwa burza albo występują silne podmuchy wiatru, chociaż wiadomo, że takie czynniki nie mogą być zależne od człowieka.

Skoki dream jump - FAQ:

Czym różni się Dream Jump od tradycyjnych skoków?

Dream Jump to unikalna atrakcja, w której skoczkowie doświadczają poczucia swobody i lotu w specjalnym kombinezonie wingsuit.

Czy Dream Jump jest dostępny dla każdego?

Dream Jump jest wymagający fizycznie i mentalnie, więc dla niektórych osób może być bardziej zaawansowaną opcją.

Jakie są ograniczenia wagowe dla Dream Jump?

Dream Jump ma ograniczenia wagowe, które zazwyczaj wynoszą od 75 do 90 kg.

Jakie są minimalne lub maksymalne wiekowe wymagania dla Dream Jump?

Wymagania wiekowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj dotyczą osób powyżej 18 roku życia.

Czy potrzebuję specjalnego szkolenia przed Dream Jump?

Dream Jump wymaga wcześniejszego doświadczenia w skokach spadochronowych lub wingsuit, a także szkolenia zatwierdzonego przez instruktora.

Czy Dream Jump jest bezpieczny?

Oczywiście! Dream Jump to ekscytujący i niezapomniany prezent dla osób poszukujących wyjątkowej przygody.

Czy można podarować Dream Jump jako prezent?

Dream Jump to unikalna atrakcja, w której skoczkowie doświadczają poczucia swobody i lotu w specjalnym kombinezonie wingsuit.

Czy Dream Jump to jednorazowe doświadczenie czy można wrócić na kolejne skoki?

Dream Jump to wyjątkowa przygoda, ale jeśli pokochasz to doświadczenie, z pewnością możesz wrócić na kolejne emocjonujące skoki!

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...