Dream Jump
Warszawa

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena: od 79 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

27 metrów

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Warszawa

Dream jump Warszawa

Warszawa jest tak wyjątkowym miastem w Polsce, że zyskała opinię miejsca, gdzie wszystko ma swój początek i odbywa się po raz pierwszy. Do Warszawy zawsze jako pierwszej docierały światowe nurty aktualnych trendów i motywów modowych – tak było w przypadku sztuki, literatury czy muzyki i tak było w przypadku sportów ekstremalnych. Nic więc dziwnego, że dzisiaj niejedna osoba jest żywo zainteresowana dream jumpingiem właśnie w Warszawie.

Dream jump Warszawa – co każdy wiedzieć powinien?

Każdy, kto jest zainteresowany skokiem dream jump w Warszawie powinien na początek zaczerpnąć garść informacji o tej właśnie aktywności. Jest to niezbędne do tego, aby dobrze się do wszystkiego przygotować, nie tylko pod kątem fizycznym, ale też psychicznym. Posiadając podstawową znajomość języka angielskiego można bez problemu rozszyfrować nazwę tej atrakcji. Dream jump, czyli wymarzony skok pozwala spełniać najskrytsze pragnienia osób, którym zależy na pokonaniu własnych, wewnętrznych barier.

Trzeba powiedzieć, że dream jump w Warszawie jest idealną propozycją dla każdego – zarówno dla tego, kto już miał okazję nieraz uprawiać podobną aktywność jak i dla osoby, która po raz pierwszy zdecydowała się na coś podobnego. Dream jump odbywa się z niedużej jak na taki sport wysokości, wynoszącej 26 metrów. Warto jeszcze wiedzieć, że dream jump to autorska technika wykonywania skoków, w której to układ asekuracyjny złożony z lin turystycznych układa się w literę „U”. Zwracamy szczególną uwagę na to, że dream jump to zastrzyk adrenaliny oraz gwarancja emocji, których nie można zaznać nigdzie indziej.

Dlaczego warto zdecydować się na dream jump?

Generalnie rzecz biorąc, gdy mówimy o takiej aktywności jak dream jump, to nie możemy pominąć kilku bardzo ważnych korzyści, które płyną dla uczestnika. Nierzadko jest tak, że ktoś wprawdzie rozważa dream jump, ale jednocześnie zadaje sobie pytanie: „co tak naprawdę mogę zyskać, jeśli się na to zdecyduję?”. Otóż, wybierając dream jump można skorzystać w ten sposób, że:

 • pojawia się możliwość podziwiania pięknych, niezapomnianych widoków,
 • organizm reaguje w taki sposób, w jaki nigdy by nie reagował w innych okolicznościach, co polepsza samopoczucie,
 • dochodzi do konfrontacji z własnymi lękami i uprzedzeniami,
 • skok oznacza jednoczesne przełamanie wewnętrznych barier oraz pokonanie emocji blokujących odwagę,
 • poznajemy swoje własne granice i je przekraczamy,
 • zyskuje się nowe, niepowtarzalne doświadczenie,
 • w pamięci na zawsze pozostają wrażenia ze skoku.

Warto też wspomnieć o dumie, jaką każdy uczestnik czuje, gdy już jest po wszystkim, a także o wrażeniu, jakie ten wyczyn wywoła u osób obserwujących.

Jak wygląda przygotowanie do dream jumpingu?

W praktyce przygotowania do skoku wyglądają w sposób następujący:

 • przybycie uczestnika pod adres wskazany przez organizatora,
 • okazanie vouchera uprawniającego do odbycia skoku,
 • podpisanie regulaminu oraz wyrażenie zgód (jeżeli organizator tego wymaga),
 • wprowadzenie przez instruktora,
 • krótkie szkolenie z omówieniem zasad bezpieczeństwa,
 • zabezpieczenie sprzętem asekuracyjnym,
 • skok.

Jak więc widać gołym okiem dream jump odbywa się w bardzo prostej procedurze.

Dream jump Warszawa – dokładna lokalizacja

Warszawa jest dość sporym miastem, więc warto wiedzieć, gdzie dokładnie odbywają się skoki. Dokładnie ma to miejsce na jednej z dwóch Wież Centrum Sportów na ul. Kupieckiej 10. Natomiast, jeżeli nie jesteś z Warszawy albo to miasto leży zbyt daleko od Twojego miejsca zamieszkania, to zawsze jako miejsce dream jumpingu możesz wybrać Sosnowiec, Wrocław albo Szczecin.

Kto może uprawiać dream jumping?

W najbardziej ogólnej idei dream jump jest dla każdego. Niestety, rzeczywistość nie zawsze jest już taka kolorowa. Przede wszystkim chodzi o minimalny wiek. Dzieci nie mogą skakać w ramach dream jumpingu. Jest to przeznaczone dla osób od 13 roku życia, przy czym jeśli ktoś nie ma ukończonych 18 lat, musi przyjść z rodzicem albo opiekunem prawnym. Druga kwestia to przeciwwskazania medyczne. Ciąża albo zły stan zdrowia automatycznie eliminują uczestnictwo. Organizator nie może też dopuścić do skoku osób, które są pod wyraźnym wpływem alkoholu albo innych środków odurzających. Przebyte urazy kostne i mięśniowe również mogą stanowić przeszkodę.

Warto też wiedzieć o czynnikach, niezależnych od ludzi. Otóż dream jump w Warszawie może się odbyć jedynie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Zjawiska takie jak burze lub silne wiatry spowodują, że skok się nie odbędzie ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli pogoda dopisuje i ktoś nie ma przeciwwskazań, a także nie cierpi na lęk wysokości, to ze spokojem może wykonać skok. Dream jump na pewno spodoba się osobom, które uwielbiają mierzyć się z nowymi w ich życiu wyzwaniami.

Skoki dream jump - FAQ:

Czym różni się Dream Jump od tradycyjnych skoków?

Dream Jump to unikalna atrakcja, w której skoczkowie doświadczają poczucia swobody i lotu w specjalnym kombinezonie wingsuit.

Czy Dream Jump jest dostępny dla każdego?

Dream Jump jest wymagający fizycznie i mentalnie, więc dla niektórych osób może być bardziej zaawansowaną opcją.

akie są ograniczenia wagowe dla Dream Jump?

Dream Jump ma ograniczenia wagowe, które zazwyczaj wynoszą od 75 do 90 kg.

Jakie są minimalne lub maksymalne wiekowe wymagania dla Dream Jump?

Wymagania wiekowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj dotyczą osób powyżej 18 roku życia.

Czy potrzebuję specjalnego szkolenia przed Dream Jump?

Dream Jump wymaga wcześniejszego doświadczenia w skokach spadochronowych lub wingsuit, a także szkolenia zatwierdzonego przez instruktora.

Czy Dream Jump jest bezpieczny?

Oczywiście! Dream Jump to ekscytujący i niezapomniany prezent dla osób poszukujących wyjątkowej przygody.

Czy można podarować Dream Jump jako prezent?

Dream Jump to unikalna atrakcja, w której skoczkowie doświadczają poczucia swobody i lotu w specjalnym kombinezonie wingsuit.

Czy Dream Jump to jednorazowe doświadczenie czy można wrócić na kolejne skoki?

Dream Jump to wyjątkowa przygoda, ale jeśli pokochasz to doświadczenie, z pewnością możesz wrócić na kolejne emocjonujące skoki!

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...