Skok ze spadochronem
Leszno

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

Cena

od 889 zł

zarezerwuj swój skok

Wysokość

4000 metrów

Prędkość

Około 200km/h

Czas lotu

Około 5-7 minut (na czaszy)

Czas skoku

Około 60 sekund (swobodne spadanie)

Voucher ważny

365 dni

Miejsce

Leszno

Skok ze spadochronem – Leszno

Kiedy 20 lat powiedzielibyśmy komuś, żeby skoczył ze spadochronem, to o ile ta osoba nie mieszkałaby w stolicy, mogłaby powiedzieć (i miałaby w tym słuszność!), że to niewykonalne, gdyż usługa nie jest dostępna w okolicy jej zamieszkania. Jednakże dzisiaj takie wymówki są na nic! Okazuje się bowiem, że skok spadochronowy jest dostępny praktycznie w całej Polsce – i to nie tylko w miastach wojewódzkich. Jeśli więc zamieszkujesz województwo wielkopolskie, a nie mieszkasz w Poznaniu, to możesz jak najbardziej skoczyć ze spadochronem w Lesznie i zaznać niesamowitych i fantastycznych wrażeń.

Jak wygląda skok ze spadochronem w Lesznie?

Nie od dziś wiadomo, że skok człowieka ze znacznej wysokości zakończy się bardzo źle. Ludzie przez kilkaset lat szukali rozwiązania, które pozwoliłoby na zapewnienie bezpieczeństwa osobom, mającym nagle pokonać długi odcinek do Ziemi. Wiązało się to naturalnie z wynalazkiem latania – najpierw były to balony napędzane gorącym powietrzem, potem samoloty. Z czasem spadochron zaczął pełnić dodatkową funkcję, jako narzędzie wykorzystywane przy wojskowym desancie. A dzisiaj pełni także rolę czysto sportową, dzięki czemu niejedna osoba może zrealizować swoje skryte marzenie.

Skok ze spadochronem w Lesznie wygląda w ten sposób, że skacze się z wysokości 4000 m. Aby tam dotrzeć należy najpierw wsiąść do bezpiecznego samolotu, którą to maszynę zapewnia organizator. Lot na pożądany pułap nie powinien zająć więcej niż około 20 minut. Skok bez spadochronu, czyli swobodne spadanie trwa około 50 sekund. Po tym czasie następuje otwarcie spadochronu i wówczas już lot ze spadochronem ku Ziemi będzie trwał około 10 minut. Warto zaznaczyć, że biorąc pod uwagę całkowity czas trwania usługi, wraz z niezbędnymi przygotowaniami, zajmuje to wszystko ok. 2-3 godziny. Warto więc zagospodarować sobie ten czas.

Oprócz tego należy wspomnieć koniecznie o tym, że skoki realizowanie są w terminie od maja do października. Ważność vouchera na skok wynosi 12 miesięcy. Jeżeli uczestnik nie zjawi się na miejscu w umówionym terminie, to wówczas atrakcja mu przepadnie.  

Dlaczego warto skoczyć ze spadochronem?

Skok ze spadochronem ma to do siebie, że jeśli już ktoś się na to zdecyduje, to na zawsze zapamięta to fantastyczne wydarzenie. Atrakcja jest niebagatelna, dość oryginalna i niesie ze sobą takie korzyści, których nie dostarczy Ci nic innego. Jeśli ktoś namawia Cię do skoku, a sam skakał wcześniej, to z całą pewnością wie, o czym mówi, gdyż dzięki skokowi spadochronowemu zyskujesz:

 • niezapomniane widoki, co wiąże się z podziwianiem panoramy Leszna i okolic,
 • lot samolotem na wysokość 4000 m – przyznasz, że jest to rzadko spotykana atrakcja,
 • poznanie własnych lęków,
 • szansę na konfrontację z własnymi demonami,
 • pokonanie własnych słabości,
 • satysfakcja i samozadowolenie po sprostaniu wyzwaniu,
 • spojrzenie na siebie z całkiem nowej, dotąd nie odkrytej perspektywy.

Jeśli uda Ci się skoczyć, to osobiście doświadczysz tego, jak wielkie pokłady odwagi drzemały w Tobie. Oprócz tego jest duma. Duma, którą odczujesz nie tylko Ty wobec swojej osoby, ale też udzieli się ona Twoim bliskim, krewnym i przyjaciołom.

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Należy pamiętać o tym, że przygotowanie do skoku zawsze jest starannie zaplanowane, a organizator trzyma się każdego punktu, tak aby mieć pewność, że usługa będzie świadczona w 100% bezpiecznie oraz z zachowaniem najwyższego standardu. Przy czym nie jest to wcale uciążliwe dla uczestnika. Nie musisz się więc obawiać, że spotka Cię coś kłopotliwego albo że nagle zostaną postawione przed Tobą niespodziewane wymagania. Cały proces wygląda w praktyce następująco:

 • krótkie szkolenie – potrwa nie dłużej niż 20 minut, a w trakcie dowiesz się o wszystkich niezbędnych zasadach bezpieczeństwa,
 • przygotowanie do skoku – otrzymasz kombinezon oraz gogle, zostanie także dopasowania uprząż,
 • lot samolotem,
 • skok.

Jeśli interesuje Cię skok z drugą osobą, to oczywiście taki wariant jest dostępny. Warto zaznaczyć, że w takim przypadku procedura przygotowań przebiega bardzo podobnie – jedynie rozkłada się na dwie osoby. Po odbyciu skoku otrzymasz certyfikat zaświadczający o Twoim wyczynie.

Jaka jest dokładna lokalizacja skoku spadochronowego w Lesznie?

Gdzie dokładnie trzeba się udać, aby oddać skok spadochronowy w Lesznie. Dokładna lokalizacja to Lotnisko Leszno na ul. Szybowników 28.

Kto może skakać?

Ze względu na kwestie bezpieczeństwa organizator stawia pewne wymogi. Otóż, jeśli uczestnik ma jakieś przeciwwskazania zdrowotne, takie jak choroby serca, choroby układu oddechowego albo krążeniowego czy epilepsję, to wówczas nie zostanie on dopuszczony do skoku. Minimalny wzrost kandydata do skoku wynosi 140 cm. Natomiast maksymalna waga uczestnika nie może przekroczyć 110 kg – przy czym jest to wartość uwzględnia wraz z odzieżą i obuwiem przy ważeniu kandydata. Jeśli uczestnik nie dostosuje się do limitów voucher może zostać uznany za zrealizowany.

skok na bungee - FAQ:

Czy potrzebuję jakiegoś doświadczenia, aby skoczyć ze spadochronem?

Nie, skoki ze spadochronem mogą być wykonywane w tandemie z doświadczonym instruktorem, więc żadne doświadczenie nie jest wymagane.

Czy muszę mieć jakieś specjalne kwalifikacje lub umiejętności?

Skoki ze spadochronem w tandemie są dostępne dla każdego, bez konieczności posiadania specjalnych kwalifikacji lub umiejętności.

Jak długo trwa skok ze spadochronem?

Skok ze spadochronem zazwyczaj trwa kilka minut, a cała przygoda może potrwać około 2-3 godzin.

Jakie są ograniczenia wagowe dla skoków ze spadochronem?

Ograniczenia wagowe mogą się różnić w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj wynoszą około 100-120 kg.

Czy jest jakaś minimalna lub maksymalna wieku, aby skoczyć ze spadochronem?

Większość centrów spadochronowych ma ograniczenia wiekowe, zazwyczaj od 16 do 65 lat.

Czy mogę podarować skok ze spadochronem jako prezent?

Tak, skok ze spadochronem to wspaniały prezent dla każdej osoby szukającej niezapomnianej przygody.

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Skoki ze spadochronem są przeprowadzane przez doświadczonych profesjonalistów, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jak wcześnie powinienem przybyć przed skokiem ze spadochronem?

Zalecamy przybycie na miejsce około 1 godzinę przed zaplanowanym skokiem, aby zapewnić sobie odpowiednią rejestrację i przygotowania.

Zanurz się w ekstremalnych emocjach już dziś!

Nie czekaj, rezerwuj swój skok już teraz i odkryj nowe możliwości! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który zapewni Ci wyjątkową podróż w adrenalinowe przestrzenie. Wybierz swoją przygodę, a my zadbamy o resztę.

znajdź dogodną dla ciebie lokalizację

Store Locator is loading from Storemapper plugin...